Czterech szlachciców w jednej sekundzie

Podczas gry w plemiona, kiedy zdobędziemy już swoje kilka pierwszych wiosek i wyprodukujemy 4 grubych w jednej wiosce, przyda się wiedza na temat: „Jak puścić 4 grubasów w jednej sekundzie”.

Temat jest dosyć rozległy i w znacznej mierze zależy od przeglądarki na jakiej pracujemy. Natomiast powodzenie tego tricku zależy od prędkości łącza i zdolności manualnych naszej dłoni i palców.

Ja działam na Mozilla Firefox. Rzadko się przycina i daje wiele możliwości. Jak puścić 4 grubasów by wpadali do wioski w odstępach kilkuset milisekund?

Otwieramy 5 nowych okien. W czterech z nich wpisujemy kordy wioski na jaką ma iść atak oraz ilości jednostek + w każdym ataku jeden szlachcic. Klikamy napad i przechodzimy na stronę z potwierdzeniem rozkazu. NIE KLIKAMY „OK”. Zmniejszamy okienka tak by widać było wszystkie 4 okna nałożone na 5 okno z którego weźmiemy czas. Suwakami ustawiamy tak by „ok” było na widoku, nakładamy jedno okno na drugie również tak aby widzieć wszystkie 4 „ok” w jednym rzędzie blisko siebie.  Patrzymy na czas który pokazuje nam 5 okno na dole strony i w odpowiedniej sekundzie klikamy wszystkie cztery „ok” jeden po drugim.  Wymaga to wprawy, wiec warto poćwiczyć (jeśli nie mamy 4 grubych można ćwiczyć wysyłając jakiekolwiek 4 ataki lub pomoc w ten sposób), w końcu dojdziecie do takiej wprawy że czterech szlachciców będzie wchodzić do wioski przeciwnika w ciągu niecałej sekundy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Atak i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na Czterech szlachciców w jednej sekundzie

 1. Andrzej2510 pisze:

  Kiedy staram się wysłać 4 szlachciców w 1 sekundzie i otwieram 4 okna, skutecznie wysyłam tylko 1 atak. W pozostałych 3 oknach pojawia mi się komunikat o treści : „Nieważna komenda. Ten błąd pojawia się w momencie zalogowania 2 kont na tym komputerze. Proszę się ponownie zalogować”.
  Może ktoś potrafi mi podpowiedzieć, co zrobić żeby skutecznie wysłać wszystkie 4 ataki. Może coś robię źle i dlatego tak się dzieje ??
  Z góry dziękuję za ewentualne podpowiedzi. Andrzej :).

  • Poradnik Plemiona pisze:

   No cóż sposób działa przy wysyłaniu szlachty z jednego konta nigdy nie próbowałem z dwóch kont wysyłać. Może jak się logujesz na dwóch kontach to spróbuj logować się z dwóch różnych przeglądarek np. na jedno konto zaloguj się w firefoxie a na drugie w IE i tak spróbuj, może się uda 🙂

  • natalia pisze:

   znajdz na youtube poradnik jak utworzyć skrót klawiszowy.

 2. Zielony pisze:

  Spróbuj zainstalować inna przeglądarkę. Mnie w Firefoksie taki błąd jeszcze nigdy nie wyskoczył.

 3. Jissa pisze:

  ok a jak ktoś ma opere??

 4. KooNikk pisze:

  Działa bez problemu. Pierwszy raz to robię i pomiędzy atakami mam różnicę 2 sekund. Wielkie dzięki, bardzo mi pomogłeś

 5. danielos pisze:

  Mam ten sam problem. Z jakiej przegladarki bym nie korzystał – cały czas wyskakuje ten komunikat. Co robić?

 6. mocno pomocny pisze:

  Nie logujcie się na każdym oknie tylko otwórzcie plac poprzez kliknięciem prawym przyciskiem myszy na otwórz w nowym oknie i nie będziecie mieć problemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.