Znajomości

Plemiona to gra w której nie jesteśmy w stanie osiągnąć wielkich sukcesów w pojedynkę. Zdobywanie znajomości odbywa się przez cały okres czasu jaki jesteśmy w grze. Każda znajomość będzie miała większe lub mniejsze znaczenie w naszej grze dlatego warto mądrze dobierać sobie przyjaciół i znajomych.

Na samym początku, kiedy rozbudowujemy naszą wioskę obserwujemy sąsiadów najbliższej okolicy. Można od razu skreślić tych którzy się nie rozwijają, lub rozwijają się dużo wolniej niż my sami. Zwracamy uwagę na graczy, którzy rozwijają się tak jak my lub szybciej. I to z nimi próbujemy nawiązać znajomość.  Na początek taką rozmowę warto podejmować raz dziennie o określonej godzinie, aby nie zdradzać ewentualnemu wrogowi naszej częstotliwości w grze. Sposób rozpoczęcia rozmowy pozostawiam waszej wyobraźni – pamiętać trzeba, że przeciwnika należy zainteresować własną osobą i sprawić że z każdą kolejną wiadomością będzie się do nas przywiązywał. W sąsiedztwie warto mieć kilka takich kontaktów, bo już w okresie pierwszego miesiąca gracze będą się wykruszać – może to być właśnie nasz sąsiad. W wielu wypadkach pewnie zdarzy się tak, że rozmowa nie będzie się kleić, nie polubicie się i nie będziecie w stanie sobie zaufać. Nie warto wyzywać, wprowadzać agresywnej atmosfery, a jedynie odpowiadać coraz rzadziej aż w końcu rozmowa sama się utnie – być może osoba taka w przyszłości będzie właśnie naszym pierwszym celem – lub my jego jeśli pozwolimy się zaskoczyć.

Dobry, zaufany znajomy to taki, któremu będziemy ufać i który nam będzie ufał. Kiedy już się to stanie warto wymienić się numerami gg, mailem czy numerem telefonu. Czasem kiedy siedzimy sobie przed telewizorem i oglądamy ulubiony program dzieje się coś co wymaga naszej interwencji i wtedy przyjaciel może nas o tym poinformować.

Dobry znajomy będzie nas bronił do ostatniego pika i my też wspomożemy go swoim deffem w razie ataków na niego. Pomoże podbić wioskę, a my odwdzięczymy się tym samym. Dzięki zacieśniającym się stosunkom w późniejszym etapie gry będziemy mieli kogoś do wspólnych podbojów i opracowywania strategii w czasie napadów na wiekszych od siebie graczy.

I takich znajomych życzę jak najwięcej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pozostałe i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.